Thank you very much for your enquiry. We will get in touch with you as soon as possible!
Tip: You can glue cabochons into the pendants with jewelry glue (HU1-001) or dispersion glue.
| Main product group | Jewelry accessories |
| Wide | 28.0 mm |
| Quality | Basic |
| Length | 83.0 mm |
| Product group | Bookmarks for Cabochons |
| Origin | China |
| Adhesive surface diameter | 20.0 mm |
| Height | 3.0 mm |
| Colour | silver color |
| Material | Metal |
| Form | Round |
Bookmark, 84 mm, silver-plated
from 1,70 € *
Bookmark, 84 mm, silver-coloured
from 1,20 € *
Bookmark for cabochons oval 18 x 13 mm, silver coloured
from 1,39 € *
Bookmark, 84 mm, gold-plated
from 1,93 € *
Bookmark, wavy, 15.5 cm, silver-coloured
from 3,78 € *
Bookmark for cabochons round 20 mm, bronze coloured
from 1,45 € *
Bookmark, 12.3 cm, silver-plated
from 2,89 € *
Bookmark, 12.3 cm, silver-coloured
from 1,74 € *
Bookmark, wavy, 84 mm, silver-plated
from 1,93 € *