Hartelijk dank voor uw aanvraag. We nemen zo snel mogelijk contact met u op!
Tip: U kunt kralensnoerlijm gebruiken om het kralensnoer in calottes te bevestigen.
| Breed | 23,0 mm |
| Hoogte | 23,0 mm |
| Lengte | 83,0 mm |
| Kwaliteit | Professioneel |
| Oorsprong | Duitsland |
| Belangrijkste productgroep | Juwelen accessoires |
| Materiaal | Lijm |
| Productgroep | Lijm |
| Kleur | wit |
| Aanvullende informatie | Flesje, inhoud 10,0 gr |