Hartelijk dank voor uw aanvraag. We nemen zo snel mogelijk contact met u op!
Tip: Wij adviseren de eindkap Z466-2 als tegenhanger van het slot bij te bestellen.
| Productgroep | Haaksluiting |
| Hoogte | 8,0 mm |
| Kleur | verguld |
| Belangrijkste productgroep | Sieraden sluitingen |
| Metaal type | Zamak |
| Breed | 20,0 mm |
| Binnendiameter | 10,0 x 5,0 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Oorsprong | Europa |
| Kwaliteit | Professioneel |
| Lengte | 30,0 mm |
Haaksluiting voor linten tot 5 mm, 34 x 23 mm, verzilverd
van 2,75 € *
Hangerhouder met oogje, binnendiameter 5 mm, 12 x 8 mm, verguld
van 0,62 € *
Bar / slide slot voor linten tot 5 mm, verzilverd
van 0,62 € *
Schuiver, rond 12 mm, verzilverd, geschikt voor 5 mm zeiltouw
van 1,56 € *
Schuiver, rond 12 mm, verguld, geschikt voor 5 mm zeiltouw
van 1,95 € *
Schuiver, rond 12 mm, roségoud verguld, geschikt voor 5 mm zeiltouw
van 2,07 € *
Tussenstuk, 13 x 8 mm, verguld
van 1,99 € *
Haakjessluiting "Anker" voor linten tot 5 mm, 30 x 20 mm, verzilverd
van 4,27 € *
Schakelsluiting voor linten tot 5 mm, 27 mm, verguld
van 5,18 € *
Knevelsluiting, 2-delig, verzilverd
van 4,21 € *
Roestvrijstalen haaksluiting, anker, 32,5 x 21 mm, oogje 5 x 7 mm, zilverkleurig
van 4,11 € *
Magneetsluiting voor linten tot 5 mm, buis, 53 x 8 mm, verzilverd
van 5,65 € *
Magneetsluiting voor zeiltouw 5 mm, verzilverd
van 5,26 € *
Afstandsstuk, 13 x 8 mm, voor 5 mm zeilbeugel, verzilverd
van 1,31 € *