Thank you very much for your enquiry. We will get in touch with you as soon as possible!
Bracelet connector with setting for Swarovski stones SS 39, silver plated
| Metal type | Zamak |
| Diameter eyelet | 1,5 mm |
| Wide | 11.0 mm |
| Material | Metal |
| Height | 4.7 mm |
| Colour | silver plated |
| Adhesive surface diameter | 8.0 mm |
| Length | 16,5 mm |
from 0,39 € *
from 0,94 € *
from 0,35 € *
from 0,86 € *
Setting for Rivoli 12 mm, one eyelet, silver-plated
from 0,93 € *
Setting for Rivoli SS39 mm, one eyelet, silver-plated
from 1,04 € *
from 0,55 € *
from 0,77 € *
from 0,46 € *
Setting for Rivoli 12 mm, two eyelets, silver-plated
from 1,29 € *
Metal pendant round with setting for Rivoli SS39 (8 mm), silver-plated
from 1,81 € *
Setting for chatons SS29 mm, one eyelet, silver-plated
from 0,62 € *
Socket for Rivoli SS39, two eyelets, silver-plated
from 1,04 € *
Bracelet connector with setting for chatons SS24, silver plated
0,96 € *
Setting for Rivoli 12 mm, one eyelet, silver-plated
from 1,20 € *
from 0,46 € *
from 0,50 € *
Metal Pendant Twisted Cord Round with Setting for Swarovski SS39, Silver Plated
from 4,46 € *
Pendant with setting for Flat Back Stone Round SS16, silver plated
from 0,50 € *
Bracelet Connector with Setting for Flat Back Stone Round SS16, silver plated
from 0,57 € *