Thank you very much for your enquiry. We will get in touch with you as soon as possible!
Strand of gemstone beads Howlite, chips, white, length approx. 80 cm
| Colour | white |
| Length | 80.0 cm |
| Origin | China |
| Product group | Beads for jewellery |
| Material | Howlite |
| Form | Chips |
| Hole diameter | 1.0 mm |
| Height | 5.0 mm |
| Additional information | Length of the strand about 80.0 cm |
from 8,03 € *
Gemstone strand, natural jade, dyed green, ball, 8 mm, length approx. 38 cm
from 5,19 € *
from 5,24 € *
from 12,02 € *
Gemstone strand, natural agate, grey, ball, 8 mm, length approx. 38 cm
from 8,77 € *
Gemstone strand, opalite, white, ball, 8 mm, length approx. 38 cm
from 5,19 € *
from 8,57 € *
from 10,60 € *
from 4,05 € *
from 7,74 € *
from 4,28 € *
from 1,49 € *
from 8,63 € *
from 4,05 € *
Gemstone strand, natural jade, dyed red, ball, 6 mm, length approx. 38 cm
from 4,43 € *
Gemstone strand, natural jade, white, ball, 8 mm, length approx. 38 cm
from 5,19 € *
from 3,71 € *
Gemstone beads peace sign, 12 pieces, multicolour
from 4,81 € *
Strand of gemstone beads amazonite, chips, light blue, length approx. 80 cm
7,19 € *
Gemstone strand, opalite, white, ball, 6 mm, length approx. 38 cm
from 4,43 € *
Gemstone strand, natural agate, dyed red, ball, 6 mm, length approx. 38 cm
from 5,19 € *
from 4,22 € *
from 3,63 € *
from 5,97 € *
from 1,61 € *
from 1,33 € *
from 11,97 € *
from 1,99 € *
from 5,36 € *
from 2,80 € *
Strand of gemstone beads rose quartz, chips, pink, length approx. 40.0 cm
from 11,48 € *
from 4,40 € *
Gemstone strand, rose quartz, ball, 8 mm, length approx. 38 cm
from 8,77 € *
Strand of stone beads synthetic magnesite, starfish, beige, length approx. 40 cm
from 4,46 € *
Strand of cherry blossom jasper, ball, pink, diameter approx. 6.0 mm, length approx. 36 cm
from 4,80 € *
from 4,38 € *
from 5,12 € *
Gemstone strand, natural jade, dyed green, ball, 6 mm, length approx. 38 cm
from 4,43 € *
from 2,65 € *
from 3,99 € *
Strand of gemstone beads Howlith, chips, turquoise, length approx. 80 cm
5,65 € *
from 13,29 € *
from 4,70 € *
from 3,70 € *
Bead Bunny, 28 x 15 x 6,5 mm, synthetic howlite; multicolour, strand with 16 beads
from 4,43 € *
from 4,52 € *
from 1,61 € *
from 11,97 € *